1398/2/10 16:3:52
توافقنامه سطح خدمت سازمان ملي بهره وري ايران
 
ورود كاربران به تارنماي سازمان ملي بهره وري ايران هنگام استفاده از آمارها، اطلاعات و ساير امكانات ارائه شده توسط سازمان ملي بهره وري ايران به معناي پذيرفتن شرايط و قوانين و همچنين آگاه بودن از نحوه استفاده از خدمات آن است. شايان ذكر است شرايط و قوانين در صورت تغيير يا اصلاح، درج و جايگزين توافق‏‌هاي قبلي مي‌‏‌شود. تمامي اصول و رويه‏‌ها منطبق با قوانين جمهوري اسلامي ايران و قانون تجارت الكترونيك است و متعاقبا كاربر نيز موظف به رعايت قوانين مرتبط با كاربر است.
 تعريف مشتري يا كاربر: مشتري يا كاربر به شخصي گفته مي‌شود كه به تارنماي سازمان ملي بهره وري ايران مراجعه مي‌كند و از آمار و اطلاعات آن يا ساير امكانات موجود در تارنما استفاده مي‌كند.
ارتباطات الكترونيكي: هنگامي كه كاربر از امكانات تارنماي سازمان ملي بهره وري استفاده مي‌كند، يا پيغامي در تارنما ثبت مي‏‌نمايد و يا به اين سامانه، پست الكترونيك ارسال مي‌كند، اين ارتباطات به صورت الكترونيكي انجام مي‏‌شود. در صورتي كه درخواست كاربر با رعايت تمامي اصول و رويه‏‌ها باشد، موافقت مي‌‏كند كه تارنماي سازمان ملي بهره وري به صورت الكترونيكي (از طريق پست الكترونيكي، سرويس پيام كوتاه و ...) به درخواست وي پاسخ دهد. همچنين نشاني پست الكترونيك و تلفن‌هايي كه مشتري در پروفايل خود ثبت مي‌كند، تنها نشاني پست الكترونيك و تلفن‌هاي رسمي و مورد تاييد كاربر است و تمام مكاتبات و پاسخ‌ها از طريق آن‌ها صورت مي‌گيرد.
سياست‏‌هاي رعايت حريم شخصي: سازمان ملي بهره وري ايران به اطلاعات خصوصي اشخاصى كه از خدمات سامانه، استفاده مي‌كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي‏‌كند. سازمان متعهد مي‏‌شود در حد توان از حريم شخصي كاربران دفاع كند و در اين راستا، فناوري مورد نياز براي هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده ايشان از تارنماي سازمان ملي بهره وري را توسعه دهد. همه مطالب در دسترس از طريق هر يك از خدمات سامانه، مانند متن، گرافيك، آرم، آيكون دكمه، تصاوير، ويدئوها، موارد قابل دانلود و كپي، داده‌ها و تمامي محتواي مستقر در تارنماي سازمان ملي بهره وري جزئي از اموال سازمان ملي بهره وري ايران محسوب مي‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامي مطالب موجود و در دسترس در انحصار اين مركز است و هرگونه استفاده بدون كسب مجوز كتبي، حق پيگرد قانوني را براي سازمان ملي بهره وري ايران محفوظ مي‏‌دارد. علاوه بر اين، اسكريپت‌ها، و اسامي خدمات قابل ارائه از طريق هر يك از خدمات ايجاد شده توسط  تارنماي سازمان ملي بهره وري در انحصار سازمان ملي بهره وري ايران است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاري پيگرد قانوني دارد. كاربران مجاز به بهره‌‏برداري و استفاده از خدمات و يا مطالب، دانلود يا كپي كردن اطلاعات با مقاصد تجاري، هر گونه استفاده از داده كاوي، روبات، يا روش‌‏هاي مشابه مانند جمع آوري داده‌‏ها و ابزارهاي استخراج نيستند و تمامي اين حقوق براي سازمان ملي بهره وري ايران محفوظ است.
قوه قهريه: تمامي شرايط و قوانين مندرج، در شرايط عادي قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهريه، سازمان ملي بهره وري ايران هيچ گونه مسئوليتي ندارد. سازمان ملي بهره وري ايران خود را ملزم به رعايت حريم شخصي كاربران مي‌داند. از كاربران محترم درخواست مي‌شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف يا خطا، مراتب را از طريق كانال‏‌هاي ارتباطي ذكر شده با ما در ميان بگذارند.

693 : تعداد بازديد
Powered by Tetis PORTAL