پيام تسليت فاطمه پهلواني رئيس سازمان ملي بهره‌وري ايران در پي سقوط هواپيماي مسافربري خطوط هوايي اوكراين

كد خبر:

شنبه 21 دي 1398

بسم ‌الله الرحمن الرحيم
صبح چهارشنبه هجدهم دي‌ماه، خبر جانكاه و دردناك بود. سقوط هواپيماي مسافربري خطوط هوايي اوكراين در همان دقايق نخست پرواز، برفراز شهري كه تازه براي شروع روزي دگر، چشم مي‌گشود.
حادثه‌اي كه به پرپر شدن 176 انسان كه هريك گوهري ناب در جهان هستي و عزيزي يگانه براي خانواده و دوستانشان بودند، انجاميد.
اما، دردناك‌تر از صبح چهارشنبه، امروز، سحرگاه بيست‌ و يكم دي‌ماه بود. وقتي ناباورانه شنيديم علت حادثه غم‌بار سقوط هواپيما، اشتباه پدافند دفاعي كشور بوده و چقدر سخت و ناگوار است كه حالا بايد با زخمي تا عمق‌جان نشسته، در چشمان مادران، پدران، همسران و فرزندانشان بنگريم و تسلي‌بخش قلب‌هاي داغدارشان باشيم. آنچه مسلم است، هيچ واژه‌اي، توان تسلي خاطر را ندارد اما اميدوارم اين واقعه دلخراش، اخطار قابل تاملي براي همه‌ي مسئولين كشور باشد و به ما بياموزد با مسئوليت‌پذيري بيشتر، عذرخواهي و تلاش براي اصلاح رويه‌ها و ساختارهاي مديريتي و اجرائي كشور مي‌توان مانع بروز چنين رخدادهاي تلخ و ناگواري شد.
اينجانب و همه همكارانم در سازمان ملي بهره‌وري ايران، اين حادثه غم‌انگيز را به خانواده‌هاي داغدار جانباختگان و  به روح دردمند مردم شريف و صبور كشورمان تسليت عرض نموده و براي روح عزيزان از دست رفته در آن پرواز ناتمام علو درجات را از خداوند منان مسئلت داريم.

                                                                                                    فاطمه پهلواني
                                                                                    رييس سازمان ملي بهره‌وري ايران
 
Powered by Tetis PORTAL