مطالب جديد
1397/4/10 15:16:20
وبينار آموزشي «نقش بهره‌وري در حمايت از كالاي ايراني» برگزار شد
 
نهمين وبينار آموزشي سازمان ملي بهره‌وري ايران با عنوان «نقش بهره‌وري در حمايت از كالاي ايراني» از ساعت ۹ الي ۱۲ روز يكشنبه – ۱۰ تيرماه ۱۳۹۷ – و از طريق سامانه ويدئو كنفرانس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان ملي بهره‌وري ايران،  در اين وبينار آموزشي با بيان اينكه نامگذاري امسال با عنوان «حمايت از كالاي ايراني» فرصت مغتنمي براي توليدكنندگان و دست‌اندركاران توليد است تا بتوانند با رقابت‌پذيري، افزايش كيفيت و كاهش قيمت به صورت واقعي در بازار ماندگار شوند، تاكيد شد كه سازمان ملي بهره‌وري ايران نيز تلاش مي‌كند در راستاي عملياتي شدن نامگذاري امسال به‌ويژه با شناساندن و گسترش مفاهيم و ابزارهاي بهره‌وري به كمك بخش توليد بشتابد، ضمن اينكه از همه متخصصان بهره‌وري و تشكل‌هاي صنفي ذيربط نيز دعوت مي‌شود با باز كردن جبهه بهره‌وري در واحدهاي توليدي، به جهاد پيش‌روي كشور به‌ويژه با توجه به برنامه ششم توسعه و شرايط جديد كشور بپيوندند.
در ادامه وبينار  «نقش بهره‌وري در حمايت از كالاي ايراني» ، دكتر حسن مخملي، عضو هيات علمي دانشگاه  پيام نور واحد غرب تهران به تشريح سرفصل هاي اين وبينار آموزشي از جمله چيستي و چرائي«حمايت»، حوزه شناختي و اقناعي واژه «حمايت»، كليات اساسي چگونگي حمايت از كالاي ايراني، حمايت با چه كساني يا نهادهايي؟ پرداخت و به‌مثال‌هايي از تلاش‌ها و نوآوري‌هاي صورت گرفته در بخش توليد پرداخت.
تحليل محتواي منويات مقام معظم رهبري در ارتباط با وظايف حمايتي اقشار و طبقات مختلف از كالاي ايراني، وظايف مردم طي سال‌هاي ۸۱ تاكنون ، وظايف مسئولان (سرمايه گذار، توليدكننده و كارگر)، وظايف فعالان اقتصادي، راهبردهاي اساسي براي مديران مياني و وظايف مديران مياني در حمايت از توليد داخلي از ديگر محورهاي ارائه شده در اين وبينار آموزشي بود و پس از آن، شركت‌كنندگان به بيان ديدگاه‌ها و پرسش‌هاي خود درباره مطالب مطرح شده پرداختند.
شايان ذكر است كه در اين وبينار آموزشي، مديران، مسئولان و كارشناسان ۲۲ استان كشور به صورت آنلاين از مباحث مطرح شده بهره‌مند شدند.
 
فايل‌هاي مرتبط:
نقش بهره‌وري در حمايت از كالاي ايراني
گزارش تصويري
 
1357 : تعداد بازديد
Powered by Tetis PORTAL