مطالب جديد
1398/2/30 11:28:43
بازديد رئيس سازمان ملي بهره‌وري ايران از گروه خودروسازي سايپا
 
در آستانه روز ملي «بهره‌وري و بهينه‌سازي مصرف»، رئيس سازمان ملي بهره‌وري ايران با حضور در گروه خودروسازي سايپا ضمن ديدار با مديرعامل اين گروه خودروسازي، از چهارمين نمايشگاه بهره‌وري و نوآوري سايپا نيز بازديد كرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان ملي بهره‌وري ايران، فاطمه پهلواني در ديدار با مديرعامل گروه خودروسازي سايپا با بيان اينكه بايد تلاش كنيم به شاخص‌هاي رقابت‌پذيري جهاني به‌ويژه در صنعت خودروسازي نزديك شويم، بر نقش بهره‌وري در وضعيت كنوني كشور تاكيد و اظهار اميدواري كرد كه مقوله مهم بهره‌وري در ميان همه مديران بخش‌هاي مختلف مورد توجه قرار گيرد.
وي با بيان اينكه سازمان ملي بهره‌وري ايران، رويكرد «مساله‌محوري» را در زمينه حل مسائل بهره‌وري كشور در دستور كار قرار دارد، اعلام آمادگي كرد كه با همكاري مجموعه سايپا بتوانيم بخشي از مسائل صنعت خودروسازي را با محوريت ارتقاي بهره‌وري برطرف كنيم.
سيد جواد سليماني، مديرعامل گروه خودروسازي سايپا نيز در اين ديدار ضمن ارائه گزارش از وضعيت اين گروه خودروسازي و تاكيد بر ساخت داخلي قطعات و تجهيزات، كاهش هزيه‌هاي توليد، اجراي طرح‌هاي بازيافت و افزايش مشاركت خلاقانه كاركنان تصريح كرد: سايپا آمادگي دارد با سازمان ملي بهره‌وري ايران نيز در حوزه‌هاي مرتبط از جمله تشكيل كارگروهي در زمينه بررسي قوانين مخل بهره‌وري، تعامل و همكاري كند.
پس از اين ديدار و گفت‌وگو، رئيس سازمان ملي بهره‌وري ايران از غرفه‌هاي مختلف چهارمين نمايشگاه بهره‌وري و نوآوري گروه خودروسازي سايپا بازديد كرد و در جريان فعاليت‌هاي اين گروه خودروسازي در حوزه بهره‌وري قرار گرفت.
فاطمه پهلواني در حاشيه اين بازديد، تلاش و انگيزه مجموعه سايپا در حوزه بهره‌وري را قابل توجه دانست و اظهار اميدواري كرد كه با ارتقاي اين فعاليت‌ها، شاهد رضايت بيشتر مردم از خودروسازان داخلي باشيم.
 
467 : تعداد بازديد
Powered by Tetis PORTAL