مطالب جديد
1398/2/29 14:54:49
هم‌انديشي پهلواني با روساي پيشين سازمان ملي بهره‌وري ايران
 

در آستانه روز ملي «بهره‌وري و بهينه‌سازي مصرف»، جلسه هم‌انديشي مهندس فاطمه پهلواني، رئيس سازمان ملي بهره‌وري ايران با روساي پيشين اين سازمان، روز شنبه 28 ارديبهشت‌ماه 1398 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان ملي بهره‌وري ايران، در اين جلسه كه دكتر مجتبي خالصي، مهندس عباس حاج‌فتحعليها، مهندس محمدكاظم ابراهيمي‌ خرم‌آبادي و مهندس علي اكبر اولياء از روساي پيشين اين سازمان حضور داشتند، در ابتدا گزارشي با عنوان «رويكرد نوين سازمان ملي بهره‌وري ايران در ايجاد نظام مديريت بهره‌وري كشور (عملكرد، دستاوردها و فرصت‌هاي پيشرو)» ارائه شد.
پس از آن مدعوين به ارائه پيشنهادها و نظرات خود در زمينه‌هاي مرتبط پرداختند. ايجاد جنبش حركت بهره‌وري كشور، ضرورت ارائه و تبادل تجارب موفق در حوزه بهره‌وري، توجه افكار عمومي و دستگاه‌هاي اجرايي به موضوع بهره‌وري، تهيه و تدوين گزارش‌هاي متقن و تشكيل هسته‌هاي انديشه‌ورزي در حوزه بهره‌وري از موضوعاتي بود كه در اين زمينه مطرح شد.
پهلواني، رئيس سازمان ملي بهره‌وري ايران نيز با ابراز خرسندي از برگزاري اين جلسه هم‌انديشي و فرصت مغتنم ايجاد شده به‌منظور تبادل نظر با روساي پيشين اين سازمان، به تشريح وضعيت كشور در شرايط كنوني پرداخت و با تاكيد بر اينكه در شرايط كنوني كشور، توجه به مقوله مهم بهره‌وري بيش از گذشته از اهميت برخوردار است، خاطرنشان كرد: اين سازمان در اجراي تكاليف قانوني خود بر اساس اسناد بالادستي مصمم بوده و ارتقاي بهره‌وري كشور را با جديت دنبال مي‌كند.

 
387 : تعداد بازديد
Powered by Tetis PORTAL