رويدادها
1396/9/28 13:19:52
برندگان مسابقه نقاشي كودكان و نوجوانان «بهره‌وري آب» معرفي و تقدير مي‌شوند
 
مراسم اختتاميه و تجليل از آثار برتر سومين مسابقه نقاشي كودكان و نوجوانان سازمان ملي بهره‌وري ايران با موضوع «بهره‌وري آب» با حضور مهندس علي اكبر اولياء، رئيس سازمان ملي بهره‌وري ايران و جمعي از مسئولان مربوطه برگزار مي شود.
به گزارش روابط عمومي سازمان ملي بهره‌وري ايران، در اين مراسم كه عصر روز چهارشنبه – 29 آذرماه 1396 – در تالار «استاد شهناز» خانه هنرمندان ايران برگزار مي‌شود، از 10 اثر برتر در هر يك از 4 گروه سني اين مسابقه شامل 3 اثر «برگزيده»، 4 اثر «شايسته تقدير» و 3 اثر «راهيافته به نمايشگاه» تقدير مي‌شود. به هر يك از برگزيدگان لوح تقدير به‌امضاي رئيس سازمان ملي بهره‌وري ايران و جوايزي اهدا خواهد شد. همچنين نمايشگاهي از آثار برتر سومين مسابقه نقاشي كودكان و نوجوانان، همزمان با مراسم اختتاميه در معرض ديد علاقه‌مندان خواهد بود. 
در مجموع نزديك به 1850 اثر در چهار رده سني 4 تا 6، 7 تا 9، 10 تا 12 و 13 تا 16 سال به دبيرخانه اين مسابقه از شهرها و روستاهاي اقصي‌نقاط كشور واصل شده است. 
داوري آثار اين مسابقه را خانم‌ها مامك يحيي‌پور از كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان و ثريا حبيبي از انجمن هنرمندان نقاش ايران و آقاي نادر موسوي فاطمي از موسسه سرزمين باران برعهده داشته‌اند.
شايان ذكر است نخستين دوره مسابقه نقاشي كودكان و نوجوانان سازمان ملي بهره‌وري ايران با موضوع «بهره‌وري و كيفيت زندگي» در سال 1393 و دومين دوره آن با موضوع «بهره‌وري سبز و حفظ محيط زيست» در سال 1395 برگزار شده بود.
1668 : تعداد بازديد
Powered by Tetis PORTAL