1398/6/6 20:0:20
آغاز پانزدهمين جشنواره شهيد رجايي و تجليل روحاني از دستگاه‌هاي برتر برگزيده با هدف گراميداشت هفته دولت
 


به گزارش روابط عمومي سازمان ملي بهره‌وري ايران، اين مراسم عصر چهارشنبه - ۶ شهريور در سالن اجلاس سران برگزار شد.
 
دكتر حسن روحاني عصر چهارشنبه در پانزدهمين جشنواره شهيد رجايي، با بيان اينكه جشنواره شهيد رجايي براي نزديكتر شدن دولتمردان به منش و روش شهيدان رجايي و باهنر است، اظهارداشت: در شرايط سخت، روي مسوولان و كاركنان دولت به روي مردم بايد گشاده تر باشد چرا كه ما خادم مردم هستيم و مشروعت دولت در گرو خدمت به مردم است.
 
رئيس جمهور شهيدان رجايي و باهنر را مديراني ارشد، خدوم، متواضع، پرتلاش و مخلص دانست و گفت:‌ هركجا خدمت و اخلاص در كنار هم قرار بگيرد، موجب فخر و افتخار است.
 
دكتر روحاني با اشاره به آمار دكتر انصاري مبني بر اينكه تا پايان سال ۹۹ اقدامات مرتبط با دولت الكترونيك به اتمام مي‌رسد، گفت: البته اين كمي دير است و اواخر دولت خواهد بود و بايد اين اقدام بزرگ در دولت دوازدهم انجام شود و بايد تلاش كنيم، زودتر به اين مهم برسيم.
دكتر روحاني در پايان از تمام كارگزاران، كارمندان، كارگران و بازنشستگان كشور، قدرداني كرد.
 
پيش از سخنان رئيس جمهور جمشيد انصاري معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور، ضمن تشريح اهم برنامه‌ريزي‌ها و اقدامات انجام شده در راستاي اصلاح نظام اداري از عملكرد دستگاه‌ها، توسعه دولت و چگونگي انتخاب برگزيدگان در اين جشنواره ارايه كرد.
مهندس انصاري با اشاره به اينكه رييس جمهور همواره دغدغه و مشكل اصلي را عدم توسعه دولت الكترونيك اعلام كرده اند و همواره بر تلاش وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات و ساير دستگاهها در زمينه تحقق دولت الكترونيك تاكيد نموده اند گفت : اين موضوع دغدغه اصلي ما نيز هست و در همين رابطه در زمينه استقرار ميز خدمت و پنجره واحد براي ارائه خدمات دستگاهها، امروز از ۷۶ دستگاه اجرايي كه قابليت استقرار ميز خدمت دارند، در ۶۶ دستگاه ميز خدمت به صورت حضوري و الكترونيكي مستقر گرديده است.
معاون رييس جمهور در پايان از همه مديران و كارشناساني كه در ارزيابي عملكرد، شاخص هاي عمومي و اختصاصي با سازمان همكاري داشتند تشكر نمود و ابراز اميدواري كرد برگزاري جشنواره شهيد رجايي زمينه ساز شتاب گرفتن اجراي برنامه هاي اصلاح نظام اداري و تحقق بخش سياستهاي كلي ابلاغي مقام معظم رهبري باشد و دستگاههاي اجرايي در تحقق شعار جشنواره امسال كه همان : «افزايش اعتماد عمومي از طريق ارتقاي فرهنگ سازماني، شفافيت، ارتقاي سلامت نظام اداري و توسعه دولت الكترونيك است» موفق باشند.
397 : تعداد بازديد
Powered by Tetis PORTAL