اخبار
1397/6/7 12:45:22
اولياء در جشنواره شهيد رجايي كهگيلويه و بويراحمد: بهره‌وري راه برون‌رفت از شرايط كنوني است
 
رئيس سازمان ملي بهره‌وري ايران در جشنواره شهيد رجايي استان كهگيلويه و بويراحمد گفت: تنها راه برون‌رفت از شرايط دشوار فعلي توجه به رويكردها و راهبردهاي مبتني بر بهره‌وري است.
به گزارش روابط عمومي سازمان ملي بهره‌وري ايران، علي اكبر اولياء در اين مراسم كه روز چهارشنبه – 7 شهريورماه 1397 – با حضور استاندار و جمعي از مسئولان استان كهگيلويه و بويراحمد برگزار شد، با بيان اين مطلب افزود: با توجه به مسائلي كه پيش‌روي كشور قرار داشته و شرايطي كه آمريكا با خروج از برجام براي ما ايجاد كرده بايد از امكانات و منابع كشور بهره‌وري بهتري داشته باشيم.
اولياء، تنها راه خروج از شرايط كنوني كشور را توجه به رويكردهاي مبتني بر بهره‌وري دانست و گفت: بايد همه ما در اين فضا تلاش كنيم و براي استفاده از ظرفيت‌هاي موجود و كاهش مسائل راهكارهاي مناسب اتخاذ كنيم.
وي ابراز كرد: بر اين اساس، بايد هم‌افزايي داشته باشيم و از امكانات مشترك‌مان براي خدمت به مردم استفاده كنيم و در مرزهاي مجازي گرفتار و محصور نشويم.
در اين مراسم، علي محمد احمدي، استاندار كهگيلويه و بويراحمد با تاكيد بر ضرورت ارتقاي بهره‌وري در اين استان، اظهار داشت: بهره وري موضوع پيچيده‌اي نيست. ارائه خدمات مناسب، رعايت نظم كاري و حقوق شهروندي از محورهاي ارتقاي بهره وري، كارآمدي و پاسخگويي است.
 
707 : تعداد بازديد
Powered by Tetis PORTAL