اخبار
1398/3/26 8:11:54
سفر رئيس سازمان ملي بهره‌وري ايران به استان يزد
 
 فاطمه پهلواني، رييس سازمان ملي بهره‌وري ايران  در راستاي پيش‌برد اهداف بهره‌وري ملي و به‌منظور بررسي آخرين اقدامات انجام شده در زمينه بهره‌وري در استان يزد، روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه 22 و 23 خردادماه 1398 به اين استان سفر كرد. وي در اين سفر ضمن برگزاري جلساتي با مديران در اين خصوص از مراكز صنعتي و اقتصادي اين استان نيز بازديد كرد. 

به گزارش روابط عمومي سازمان ملي بهره‌وري ايران، ديدار با استاندار، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و مديران سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان و بررسي اقدامات مهم بهره‌ورانه استان در نظام اداري و توسعه اقتصادي، ديداربا رئيس دانشگاه يزد و مديران مركز پژوهشي كيفيت و بهره‌وري دانشگاه با هدف بررسي ميزان پيشرفت اقدامات ذيل تواقفنامه في‌مابين و گسترش فعاليت‌ها و تعاملات، حضور در شهرستان‌هاي استان به‌منظور پايش اقدامات مرتبط با موضوع بهره‌وري، حضور در شوراي اداري و جلسه با مديران دستگاه‌هاي اجرايي و بازديد از دستاوردهاي بهره‌ورانه و بازديد از واحدهاي صنعتي و بنگاه‌هاي اقتصادي براي بررسي دستاوردهاي بهره‌ورانه از برنامه‌هاي فاطمه پهلواني در سفر به استان يزد بود.

وي همچنين در اين سفر با حضور در نخستين «جشنواره ملي زردآلو» كه در دهستان فراغه از توابع شهرستان ابركوه برگزار شد، ضمن اشاره به ظرفيت‌هاي بالاي اقتصادي استان بر بهره‌برداري بهينه از اين ظرفيت‌ها براي افزايش رشد اقتصادي استان تاكيد كرد و گردشگري كشاورزي را يكي از مصاديق بهره‌وري در ارزش‌آفريني از قابليت‌هاي ذاتي استان دانست. شركت در نشست نقد و بررسي سند آمايش استان يزد كه با حضور فعالان اقتصادي در بخش‌هاي مختلف صنعت و خدمات و كشاورزي و اساتيد دانشگاه و صاحبنظران و با حضور استاندار در دانشگاه يزد برگزارشد، از ديگر برنامه‌هاي سفر فاطمه پهلواني به يزد بوده است.
680 : تعداد بازديد
Powered by Tetis PORTAL